menu close menu

Manikúra

Jak nepěkně vypadá neupravená ruka při podpisu důležitého dokumentu, či při podání třeba jen zboží přes pult. Jaký pocit při tom v nás vyvolává? A proto je důležité aspoň 1x za 3 neděle „něco“ udělat pro své ruce. Krásné ruce a krásné nehty jsouv dnešní době samozřejmostí jak pro ženy, tak i pro muže. K tomu, aby Vaše ruce a nehty byly krásné a pěstěné potřebují pravidelnou profesionální péči, která vyřeší Vaše problémy se suchými, křehkými a lámavými nehty. Po odstranění starého laku se nehty a jejich okolí upraví pilníkem, stejně jako jejich okolí, mozoly a ztvrdlá kůže na rukou. Potom se nanese změkčující krém na kutikulu a ruce se na 10 minut vloží do teplé lázně se solí obsahující řadu aktivních složek, které zvláčňují a vyživují jejich pokožku. Poté se upraví kutikula a okolí nehtů pomerančovým dřívkem a ruce se důkladně promažou výživným krémem. V případě přání zákazníka následuje peeling, vyživující maska na ruce a uvolňující masáž celého předloktí. Dále pak lakování a zdobení nehtů, popřípadě P-Shine a parafínový zábal.

Francouzská manikúra

Je známá už několik generací a stále je velice oblíbená, ať už na umělých či přírodních nehtech. Čistý vzhled francouzské manikúry ukazuje nehty ve zdravém světle. Francouzská manikúra je opravdovým trendem, který snad nikdy nezanikne. Kouzlo francouzské manikúry spočívá v lakování. Jde o klasický, moderní a velice žádanou metodu pro úpravu nehtů. Vymysleli ji francouzští designéři. Ideálně doplňuje skoro jakýkoli model a hodí se ke každé příležitosti. Výsledkem manikúry je bílý okraj nehtů na průsvitném růžovém nebo béžovém podkladu.

P-Schine

(Permanent shine, také se používá označení japonská manikúra) je způsob, jak si udržet krásné, ale i zdravé nehty. Hlavním principem P-shine je leštění nehtů. Tento způsob manikúry vznikl již před mnoha staletími v Japonsku, avšak jeho nová historie je poměrně nová. Název P-Shine pochází od tokijské firmy, která se věnuje výrobě produktů pro tuto metodu a distribuci technologie. P-Shine se stává hitem po celém světě předřevším díky přirozenému vzhledu P-Shine manikúry a příznivému vlivu na zdraví nehtů (výsledek se podobá manikúře s použití bezbarvého laku). Celá metoda navíc využívá čistě přírodních produktů jako včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur.

Ceník služeb

read more

Naše služby

read more

Kontakt

read more