menu close menu

Pedikúra

Suchá (MEDICINÁLNÍ) pedikúra)

Přístrojová pedikúra, suchá pedikúra, medicinální pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Pedikúra prováděná s profesionálními a certifikovanými přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná. Touto metodou je zaručená bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem – broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. Nejrozšířenější problémy např. kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy, různé praskliny se odstraňuji výbrusem bez bolesti a krvavých poranění. Suchou pedikúru můžou navštívit všichni ale také především lidé s neuropatií (snížená citlivost nohy vůči bolesti), u kterých je velké riziko poranění při provádění klasické pedikúry (mokrou cestou). Ošetření má také velký význam pro rizikové skupiny lidí s onemocněním žil či tepen dolních končetin, s lupénkou nebo cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.

Přístroj na suchou medicinální pedikúru na veletrhu INTERBEAUTY PRAHA, 30-31. 3. 2012 hlavní cenu VELKÝ ZLATÝ POHÁR v kategorii inovativní přístroj! Německá špičková kvalita, rodinná tradice, naše služby a servis zhledala odborná porota jako nejlepší!

Pedikúra kombinovaná

Je spojení přístrojové a klasické pedikúry dohromady.

Ošetření obsahuje:

  • koupel nohou
  • odstranění zrohovatělé pokožky skalpelem a poté přístrojem (dle domluvy s klientem)
  • zastřižení a začištění nehtu a nehtové kůžičky
  • ošetření nehtu antimykotickým přípravkem
  • konečné ošetření kosmetickými přípravky zvolené dle typu pokožky na nohou s lehkou masáží

Tutto proceduru doporučuji klientům s rychle rostoucími otlaky na ploskách nohou.

Na přání zákazníka nehty nalakujeme, nebo zaleštíme.

Pro rozpraskanou a suchou pokožku je vhodný parafínový zábal.

Pedikúra mokrá

Na Našem pracovišti provádíme MEDICIÁLNÍ PŘÍSTROJOVOU PEDIKŮRU i pedikúru „MOKROU“

 

PEDIKÚRA MOKRÁ

je procedura, při které se nohy před ošetřením namáčí ve vodní lázni, následuje desinfekce chodidel, odstranění ztvrdlé kůže, otlaků a úprava nehtů.

Nohy jsou pro nás naprosto samozřejmým nástrojem k pohybu. Přes den jsou uzavřené mnoho hodin v botách, večer pak bývají nateklé, bolí, v noci dostávají křeče.
V důsledku zanedbávání péče se objevují puchýře, otlaky, kuří oka, rozpraskané paty, dermatomykóza. Při používání vhodné obuvi a při pravidelné pedikúře nebudete mít s vlastníma nohama problémy a budete se cítit lépe. Vždyť nohy jsou to, co Vás celý život nosí.

Dle individuální potřeby je možno provést kombinované ošetření.

Ceník služeb

read more

Naše služby

read more

Kontakt

read more